עיצוב חוץ

דקו-ליין הצללות מתמחה במתן פתרונות עיצוב ותכנון נוף בליווי אדריכלי והנדסי החל מהשלבים הראשונים של הבניה כולל הקמת גינות גן, גג (פנטהאוזים) ומרפסות בשילוב תאורות גן ובריכות נוי. חברת דקו ליין הצללות מתכננת ומייצרת מגוון רחב של מוצרים משלימים לפיתוח חוץ.

רבים מלקוחותינו ממשיכים ללוות אותנו לשנים רבות גם לאחר הרכישה מפני שאצלנו השירות המקצועיות אשר מוענק לאורך תהליך הרכישה והספקת המוצר נמצא במקום הראשון. צלצלו עוד היום.

גדרות – בעיצובים חדשניים ממגוון רחב של חומרים ובשילובים שונים. הגדרות מעוגנות בקונסטרוקציה ברזל או עץ ליצירת חוזק ועמידות לטווח ארוך. אנו משתמשים במגוון רחב של חומרים טבעיים: מסגרות עץ, רשתות עץ, לוחות איפאה, לוחות אורן, כבלי פלדה, זכוכית ועוד.

אדניות – חברת דקו ליין מציעה מגוון רחב של אדניות עץ מעוצבות בדגמים וגדלים שונים כולל התאמות ספציפיות לצורכי הלקוח ובמקביל גם פתרונות גינון לצמחייה.

מדרגות ובמות עליה – חברת דקו ליין מציעה מגוון פתרונות למדרגות ובמות עליה בשילובים של דק עץ איפאה, אורן, טיק בורמזי, טיק אפריקאי ועוד מגוון רחב של סוגי עצי דקים בשילוב של תאורה נסתרת לפי דרישת הלקוח.

תאורת גן – חלק בלתי נפרד מעיצוב ותכנון של הגן. תאורת גן מתאימה משלימה את עיצובו היחודי של הגן בשעות הערב והחשיכה ומבליטה אלמנטים מיוחדים ואחרים בגינה. מדגישה איזורים מסויימים בגן ומשרה אווירה נעימה ומהירה. דקו ליין פרגולות והצללות

כמה טיפים לפני שמחליטים:

  1. בדקו כי לחברה הידע והניסיון לביצוע עבודה בתחום הפרגולות, הדקים, עבודות בעץ, חיפוי בעץ, סוככים, מפרשי צל, או כל עבודה נדרשת לעיצוב הגינה , המרפסת, הפטהאוז או הגג.
  2. בדקו כי החברה משתמשת בחומרים איכותיים התואמים לעבודה המוזמנת ועומדים בתקנים הנדרשים.
  3. בדקו כי לחברה הידע בנושא האישורים וההיתרים הנדרשים ע"י הרשויות ופועלת על פיהם.
  4. דרשו לראות פרוייקטים דומים אשר החברה ביצע ובדקו את רמת הביצוע בפועל.
  5. ודאו כי סוג החומר/ העץ אשר החברה ממליצה לכם הינו מתאים לכם ולתנאים שיעמוד בהם.
  6. וודאו כי כל פרטי ההזמנה והמפרט רשומים בהזמנה באופן ברור ומובן ואין "אותיות קטנות".
  7. סכמו מראש מחיר ותנאי תשלום בהתאם להתקדמות העבודה וכפוף להזמנה.
  8. קבלו הסבר מלא לגבי מספר שנות האחריות לכל מוצר כגון הפרגולות, הדקים, עבודות בעץ, חיפוי בעץ, סוככים, מפרשי צל, והאחריות לטיב ההתקנה.
  9. קבלו חשבונית מפורטת של העבודה וודאו כי רשום בה תיאור המוצר כגון הפרגולות, הדקים, עבודות בעץ, חיפוי בעץ, סוככים, מפרשי צל, או כל עבודה אחרת.
  10. אל תבחרו חברה רק בשל הצעת מחיר נמוכה. זכרו, מה שקונים בזול יעלה בסופו של דבר ביוקר.פרגולות מתכת וברזל – דקו ליין הצללות עוסקת שנים רבות בייצור והתקנת פרגולות מברזל. דקו-ליין הצללות מובילה את ענף פרגולות , דקים בארץ.

לקוחותינו נהנים משירות מקצועי ואיכותי מהתחלת הייעוץ השירות ועד לסיומה של העבודה.