פתרון סגירות חורף לבתי קפה

ניצול מיטבי של שטח בית הקפה באמצעות סגירות חורף

סגירת חורף בבית קפה

בתי קפה רבים מתחזקים מספר אזורים המותאמים לשמש כמקומות ישיבה ללקוחות, בדרך כלל ישנם שני אזורים מרכזיים: ישנו אזור פנימי שממוקם במבנה סגור ואולי גם בסמוך לבר או הקופה וישנו גם אזור פתוח. האזור הפתוח בדרך כלל ממוקם מחוץ למבנה, לעיתים על הרחוב, לעיתים בתוך גינה שנבנתה עבור בית הקפה וכך הלאה.

בתי קפה בעלי אזורי פנים וחוץ, נתקלים לא אחת בבעיה עם בוא החורף. הגשם והקור לא מאפשרים ללקוחות ליהנות מהישיבה בחוץ. לבטל אותם לחלוטין בחורף לא ניתן בשל מחסור במקום להושבת הלקוחות וכן בשל הייחוד והאווירה הנעימה של ישיבה בחוץ שממנה נהנים הלקוחות. לשם כך נועדו סגירות חורף לבתי קפה.

אפשרויות לסגירת חורף למסעדות:

בדרך כלל, כל "סגירות חורף לבתי קפה" שעושות את העבודה הן סגירות מאד הרמטיות. זאת אומרת, סגירה על ידי גגון בהחלט לא מספקת משום שהיא עדיין מאפשרת לתנאי מזג האוויר להתערבב לכם בארוחה. לעומת זאת, סגירות הרמטיות, הן כאלה שהופכות את האזור החיצוני של בית הקפה לאזור מקורה שניתן לעשות בו שימוש כמו בשאר בית הקפה. עם זאת, עדיין מדובר במיקום חיצוני. ניתן לבחור עבור סגירות חורף לבתי קפה סגירות שקופות וכך ניתן לצפות בגשם המטופף בלי להינזק ממנו.

שירותי סגירות חורף לבתי קפה:

לצורך השגת שירותי סגירות חורף לבתי קפה יש לפנות לחברות שמתמחות ועוסקות במתן פתרונות כאלו למיניהן. חשוב לפנות לחברה עם ותק בתחום ועם שם של חברה מקצועית. יש צורך למצוא את הן הפתרון המתאים לכם עבור סגירת החורף והן את החברה אשר תתן את השירות האיכותי הנדרש ואשר יבטיח סגירת חורף מוצלחת למשך כל חודשי החורף.

דגשים עבור סגירות חורף לבתי קפה:

ראשית, כדאי מאד לזכור שלא מדובר רק במרכיב פונקציונאלי אלא גם במרכיב עם חשיבות הנדסית ואסטטית. לכן, אל תבחרו סגירות שלא תתאמנה לאווירה של בית הקפה. זה רק מבריח לקוחות.

שנית, חשוב לבחור מוצר עם איכות גבוהה ובייחוד לשים לב לעמידות ואטימות. מדובר בהתקן שצריך להיות יציב ואתום לאורך תקופת החורף בין אם יש רוחות עזות וסופות משמעותיות. ההרמטיות חשובה גם היא כמובן.

בחברת דקו-ליין הצללות מתמחים בייצור סגירות חורף מכל הסוגים, לכל סוג עסק ובהתאמה אישית. בחברת דקו-ליין הצללות תוכלו למצוא פתרונות מתאימים לסגירת חורף במיוחד עבורכם. אצלנו תוכלו למצוא מידע וסיוע רב בבחירת סגירת החורף האופטימלית והנכונה עבורכם וכמובן תוכלו לבחור במבנה אשר יתאים בצורה המושלמת לשטח שלכם. בדקו-ליין הצללות לא מייצרים פתרונות על גבי פס ייצור אחיד – כל לקוח מקבל את המוצר בעיצוב ובהתאמה אישית בהתאם לצרכים הספציפיים שלו ולהעדפות האישיות, כדי שהתוצאה תהינה מושלמת.