השוואה בין סוככים

כדי לבצע השוואה בין כל סוגי הסוככים כדאי להכיר את סוגי סוככים הקיימים לשרותך

קיימים מספר רב וסוגים של סוככים שבהם ניתן לעשות שימוש לצורך פתרונות הצללה, מיגון מהגשם, שמש ועוד. כמובן שהסוגים הקיימים כיום הם רבים ובכל תקופה קם לו סוג חדש של סוכך. כדאי להכיר את הסוגים השונים של הסוככים באופן כללי על מנת לקבל את האפשרות לבצע בעצמכם השוואה בין סוככים. באמצעות השוואה בין סוככים תוכלו לבחור את הסוכך המתאים ביותר עבורכם.

סוככי זרועות:

"סוכך זרועות" נחשב לאחד מהסוגים הנפוצים של הסוככים המומלצים כיום. סוכך זרועות בנוי שלד עשוי אלומיניום או מתכת שמהווה את הבסיס לסכוך כולו וזרועות נפתחות המותחות את הבד. לכן, סוכך זה מכונה "סוכך זרועות". על בסיס אותו שלד והזרועות, נפרס הבד. כל מי שעומד מתחת להתקן שכזה, יקבל מידה רבה של הצללה והגנה. סוכך הזרועות מאפשר למשתמשים לקפל או למשוך את גוף השלד והבד כמובן מתכווץ בהתאם. כך, ניתן לעשות שימוש בסוכך בזמנים משתנים ובהתאם לצורך. בכל מה שנוגע לסוכך זרועות, יש חשיבות רבה למנגנון של שלד הסוכך וכן לבחירת בד איכותי ומתאים למטרות שלכם ועמיד לאורך זמן.

סוככים קבועים:

"סוכך קבוע" הם סוככים שכאשר בוחרים בהם מתכוונים שהם יעמדו בדיוק באותו אופן לאורך השנה כולה. למשל, פרגולה. אם בחרתם להתקין פרגולה, אתם לא מתכוונים מן הסתם לפרק אותה בחורף ולהרכיב בקיץ, היא פשוט עומדת שם באופן תמידי וממלאת את תפקידה. סוככים קבועים עשויים להיות שימושיים מאד במקומות כגון חניות- הרכב שלכם יכול ליהנות מסיכוך קבוע הן בקיץ והן בחורף. חשוב בכל אופן לבחור סוככים עמידים וחזקים.

סוככי חלון:

"סוכך חלון" הם סוככים אשר כשמם כן הם מיועדים להצל על חלונות ופתחים להם חלק קבוע וחלק מתכוונן. סוככי החלון עשויים להיות שימושיים מאד במקומות ישנה שמש המכה ישירות על החלון ורוצים למנוע זאת בקיץ והן בחורף. חשוב בכל אופן לבחור סוככים העשויים מחומרים איכותיים ועמידים.

סוככי מסילות:

סוכך מסילות הם סוככים שבנויים על מסילות. בהתאם, ניתן לפתוח אותם עד למלוא הגודל שלהם וכן להיפך ומסוככים גם אופקית וגם אנכית. סוככי מסילות יכולים לשמש כמגן גם מפני רוח וגשם וגם מפני שמש וזאת בהתאם למבנה שלהם ולאיכות.

השוואה בין סוככים- השורה האחרונה:

השורה האחרונה היא כזו, השוואה בין סוככים הכרחית לצורך השגת המטרה שלכם. סוגים שונים של סוככים משמועתם אפשרויות שונות של מתן הצללה והגנה בהתאם לצרכים השונים. הגדירו לעצמכם את מטרת הסוכך וצאו לערוך השוואה בין סוככים שקיימים כיום בשוק.

דקוליין הצללות היא חברה אשר מתמחה בייצור והתקנת סוככים מכל הסוגים, בהתאמה אישית, אצלנו תוכלו למצוא סוככים אשר מתאימים במיוחד לצרכים הספציפיים שלכם. בדקוליין תוכלו למצוא מידע וסיוע רב בבחירת הסוכך המתאים לכם והתאמתו לצרכים לחצר או למרפסת שלכם.