סוככים, הצללות ומה שביניהם

בישראל קיים מגוון רחב ביותר של סוככים והצללות. בתוך הנישה הזאת ניתן למצוא הרבה מאד פתרונות שיכולים להתאים לכם. באופן כללי, סוככים והצללות נדרשים הרבה פעמים הן בתוך הבית והן מחוצה לו.

למשל, בתוך הבית מדובר במרכיבים כגון וילונות, במשרד מדובר בוילונות שיוצרים הפרדה בין החדרים ובחוץ מדובר הרבה פעמים בשימושיות, פרגולות ועוד. בכל מקרה, סוככים והצללות דורשים לפני כל דבר אחר התאמה בין הצרכים שלכם לבין סוג הסוככים שמתאימים לכם.

סוגים של סוככים והצללות חוץ:

כדאי מאד לדעת בכל מה שקשור לסוככים והצללה של אזורים חיצוניים, שישנה חשיבות רבה למידת הקביעות של המוצר שאתם בוחרים. למשל, בחירה במוצר כמו פרגולה, היא בחירה שעשויה להתאים לכם אך בדרך כלל פרגולה לא ניתנת לפירוק באופן פשוט ומהיר ולכן, היא שם כל השנה- חורף, קיץ, סתיו ואביב. לעומת זאת, קיימים פתרונות כגון סוככים והצללות חורף שבנויים באופן כזה שבו אתם יכולים לפרק אותם בקלות ולהתקין אותם בקלות בהתאם לעונת השנה וגורמים נוספים. לכן, לפני שמחליטים מה המוצר שמתאים לכם, חשוב לקחת בחשבון גם את הצורך במשהו קבוע מול משהו שניתן לפירוק והתקנה.

למי פונים לצורך התקנת סוככים והצללות

ישנן חברות רבות שמספקות מוצרים עבור הצללה. אם אתם יודעים מה בדיוק אתם רוצים, אתם יכולים לפנות לספק שייתן לכם את המוצר הרצוי. למשל, אם אתם יודעים שאתם רוצים פרגולה מסוימת, אתם יכולים לחפש לגמרי בעצמכם ספק מתאים למוצר שלכם, להזמין ולדאוג להתקנה. אולם, אם אין לכם מושג מה מתאים לכם, כדאי לפנות לחברה שעוסקת בתחום של סוככים והצללות. חברה כזו תוכל לספק לכם איש מקצוע שייתן לכם ייעוץ וסקירה לגבי האפשרויות הקיימות כיום וכך תוכלו לבחור מוצר שמתאים לכם.

סוככים בחוץ- כדאי לדעת

סוככים שעומדים בסביבה החיצונית הם סוככים שנתונים מראש בסיכון גבוה. הסביבה לא לוקחת בחשבון את הצבת הסוכך שלכם ולכן, הוא עשוי להתמודד עם חמסינים, קרני שמש ישירות, גשמים כבדים ועוד. כאשר בוחרים סוכך חוץ, יש חשיבות רבה לבחירת מוצר עמיד שמתאים למיקום בו הוא מוצב ולתנאי מזג האוויר. אחרת, לסוכך החוץ אין ערך.

בדקוליין הצללות לא מייצרים סוככים על גבי פס ייצור אחיד – כל לקוח מקבל סוכך בעיצוב ובהתאמה אישיים בהתאם לצרכים הספציפיים שלו ולהעדפות האישיות שלו, כדי שהתוצאה תהיה מושלמת.