בניית פרגולה על משטח בטון

בניית פרגולה שלך על משטח בטון היא פשוטה למדי בשביל פרגולות הן צירפו אליו בבניין נפרד. אנשים עשויים כבר יש לוח פטיו בטון רוצה לדעת איך לבנות פרגולה כי יכסה את הלוח. פרגולה היא בניית זהה עבור פרגולות גג שטוח או גג הפרגולה גמלון עם מספר הבדלים קטנים. הראשונה היא כי את ההודעות יש מוברג משטח הבטון באמצעות לוחית מתכת מגולוונת. עם זאת, גוש בטון שלך צריך להיות מינימום של 100 מ"מ או 4 אינץ' בעובי לספק מספיק כוח בשביל העוגנים בנייה או ברגים

רבים הקיימים מלוחות חצר בטון יהיה בסביבות 100mm עבה וכל שעליך לעשות הוא לברוח ישר אליו. יצא פרגולות עץ, בעזרת מחרוזת גיר של בנאי כדי לוודא הפרגולה שלך הוא מרובע לבית או הלוח הקיים. לאחר שסימנת את המיקום המדויק על ידי פנייה שולחנות פרגולה תוחלת בשביל המרווח וגודל אתה באמת להתקין בסוגריים הפוסט.

שלב שני: התקנת פרגולה הודעה בסוגריים

התקן בסוגריים שלך על ידי נעילה אותם על הבטון. ניתן להשתמש ברגים הרחבה או ערכת ברגים כימיים כדי להבטיח את הסוגריים שלך למטה.

שלב שלישי: בניית המסגרת הבסיסית פרגולות עץ,
החלק הבא או פרגולה שלך היא לבנות את המסגרת הבסיסית פרגולות מכלל הודעות וקורות. אם זה פרגולות עץ המצורפת לעשות את החיבור אל הבית ולאחר מכן לבנות משם. עם זאת, אם בונים פרגולה בבניין נפרד, לבנות ישר מן הלוח עם סוגריים יש לך מרותקים למקומם.
באפשרותך לבנות אתר פרגולה גג שטוח או גג גמלון פרגולות על לוח האבן בטון.העיקר בטון מספיק כדי לתמוך פרגולה. אם יש לך לוח חזק בניית פרגולה שלך היא קלה למדי, כי footings שלך הם רק כמה מדרגות מגולוונים מחוזקים בברגים.