התקנת פרגולות בגינה שלכם

נכנסתם לדירה חדשה ויפהפייה, אולי אפילו לבית פרטי. סוף כל סוף יש ברשותכם גינה גדולה ויפהפייה, אותה תוכלו לטפח לתפארת, בה תוכלו לשבת לנוח לאחר יום עבודה מתיש, בה תוכלו להשתעשע עם הילדים במשחקים ובתחרויות, בה תוכלו לקרוא ספר טוב ואפילו להירדם איתו. באמצעות התקנת פרגולות בגינה שלכם תוכלו להרגיש את הטבע גם בעיר, ליהנות מפתרון הצללה איכותי וטבעי, לנשום אוויר נקי וליהנות ממקום אישי ופרטי משלכם.

רוצים ליצור לעצמכם פינת חמד אמיתית

כעת, אתם מתחילים לתכנן כל זאת באופן מעשי. אתם רוצים ליצור לעצמכם פינת חמד אמיתית, גינה מטופחת ונעימה, שכל אחד ירצה להיכנס אליה ויתקשה להיפרד ממנה. מקום שיהיה נעים ככל האפשר לשהות בו. אתם מתחילים בטיפוח של הצמחייה בגינה, קונים דשאים, פרחים ואולי גם עצים קטנים, אולם עד מהרה אתם מגלים כי יפה ככל שתהיה, הגינה אינה מאפשרת לכם ליהנות בשלווה כאשר השמש קופחת מעל ראשיכם.

פרגולות בגינה שלכם!

הפתרון הוא, כמובן, התקנה של פרגולה יפה אשר תעניק לכם צל לגינה כולה או לחלק ממנה, ותאפשר לכם ליהנות מכל מנעמי הגינה מבלי לסבול מן השמש היוקדת. אולם לפרגולה יהיה ערך מוסף גדול מעבר להצללה – היופי שהיא תוסיף לגינה. תוכלו לבחור פרגולה בסגנונות שונים, בהתאם לטעמכם ולסגנון הגינה שלכם. ישנן פרגולות אלומיניום, יציבות וחזקות, וישנן פרגולות מעץ, אשר זקוקות לתחזוקה רבה יותר אך מעניקות מראה טבעי וחמים לגינה. פרגולות מעץ גם יכולות להוות בסיס לצמחים מטפסים שתשתלו בגינה, ואפשר יהפכו, בסופו של דבר, שסוכת צמחים מרהיבה ביופייה.

כל זה אינו רחוק מהישג ידכם! אנו בחברת דקוליין הצללות מציעים לכם מגוון סוגים של פרגולות, מכל החומרים ובכל העיצובים, בהתאמה אישית לצרכים האישיים לכם ושל הגינה שלכם.

חברת דקוליין הצללות היא מהחברות המובילות בישראל בייצור ובהתקנה של פרגולות מכל הסוגים. דקוליין הצללות מתכננת מייצרת ומשווקת מגוון פרגולות מחומרים שונים, כולן איכותיות ביותר, בהתאמה אישית לכל אחד והשטח, הגינה ולכל מטרה נדרשת. חברתנו מייצרת את כל פרגולה בדיוק ע"פ דרישתכם ולא על פס ייצור, כך שכל מוצר אשר יוצא מבית דקוליין הינו אישי ותוכנן ועוצב במיוחד עבור עבורכם. התאמה אישית לתנאי השטח ועיצוב אישי לפי טעמו של כל לקוח הן הבסיס לעבודה עם דקוליין הצללות.