יסודות הפרגולות והדקים

חברת דקוליין הצללות היא חברה אשר מתמחה בייצור ובהתקנה של פרגולות מכל הסוגים וכן של דקים לכל משטח. דקוליין הצללות מציעה מגוון פרגולות ודקים מחומרים שונים, כולם איכותיים ביותר, בהתאמה אישית מדויקת לכל שטח ולכל מטרה.

כל מוצר אשר יוצא מבית דקוליין הצללות הינו מוצר אישי אשר תוכנן ועוצב במיוחד עבור לקוח ספציפי. באופן זה, כל לקוח מקבל בדיוק את התוצאה שהוא זקוק לה, תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר, התאמה אישית לתנאי השטח ועיצוב אישי לפי טעמו של הלקוח.

יסודות הפרגולות והדקים

כאשר בונים פרגולות ודקים, אין די בבחירה של מוצרים יפים ואיכותיים. ההתקנה צריכה גם היא להיעשות בצורה טובה וחזקה, על מנת שהפרגולה תעמוד בצורה יציבה ותאפשר ישיבה נעימה בצל, על מנת שהדקים יישאו בבטחה את משקלם של כל ההולכים עליהם, וכן הלאה. לשם כך, כל פרגולה וכל משטח דקים זקוק ליסודות יציבים ואיכותיים, אשר יישאו את המשקל של מה שעתיד להיות מונח על גביהם.

איך יוצרים את היסודות?

יצירת יסודות של פרגולות ושל דקים דומה מאד. כאשר הדקים או הפרגולות נבנים על האדמה, יש צורך לחפור באדמה, במרחקים המתאימים, בורות קטנים, ולמלא אותם בבטון, על מנת ליצור תשתית יציבה. בתוך הבורות הללו ניתן להכניס אלמנטים קבועים אשר יהוו את הבסיס לפרגולה או לדקים, או להכניס ישירות את מוטות העץ. אם מכניסים את מוטות העץ ישירות לבטון, יש לזכור לצפות אותם לפני כן בזפת, כדי למנוע רטיבות וריקבון. כאשר הדקים או הפרגולות נבנים על גבי בטון, די בשימוש בזוויות בצורת ר', אשר מוברגות היטב למשטח הבטון.

התקנה אמינה ובטוחה

כאשר בונים פרגולות או דקים, חשוב לעשות זאת על ידי מתקינים אמינים, על מנת לוודא שהפרגולה או הדקים אכן עומדים בצורה יציבה ובטוחה, ושהם יחזיקו מעמד לאורך זמן. לכן, מומלץ מאד להזמין ולהתקין פרגולות ודקים על ידי דקוליין הצללות. אנו דואגים להתקנה בטוחה ואמינה, אשר תאפשר לכם ליהנות מן המוצרים לאורך שנים.