פרגולות משמשות כאמצעי הצללה יעיל מאד

פרגולות משמשות כאמצעי הצללה יעיל מאד וגם דקורטיבי מאד. פרגולות מוצבות בדרך כלל במרפסות שמש, בחצרות ואף בגנים גדולים, כפינות צל נעימות. מתחת לפרגולה ניתן לנוח ולהשתעשע, מבלי לסבול מן השמש היוקדת.

כיום ניתן למצוא פרגולות מעוצבות יפהפיות ממגוון חומרים, אולם החומרים המומלצים ביותר הם עץ או אלומיניום. פרגולות עץ הן פרגולות יפהפיות בעלות מראה טבעי, אך הן זקוקות לתחזוקה קבועה. פרגולות אלומיניום הן פרגולות חזקות ועמידות במיוחד, בכל תנאי מזג אוויר. פרגולות מהוות פתרון לכל מרפסת או חצר, ומלבד ההצללה שהן מעניקות, הן גם מוסיפות יופי מיוחד למקום.

פרגולות עם צמחייה

פרגולות עם צמחיה הן דרך נפלאה לשדרג הן את איכות ההצללה של הפרגולות והן את יופיין המיוחד. אנשים רבים בונים פרגולות במטרה נוספת על המטרות הרגילות – להוות בסיס לצמחים מטפסים. למטרה זו מתאימות דווקא פרגולות מעץ, אשר משתלבות היטב הן במראה והן בחוזק עם הצמחים השונים. לצד הפרגולה הבנויה שותלים צמחים מטפסים מסוגים שונים.

בתוך זמן קצר יחסית, הצמחים מתחילים לגדול ולהתפתח, וכאשר הם "מגלים" את הפרגולה, הם נתמכים בה וצומחים עליה, ואף משתרגים בים העמודים שלה. כעבור זמן, יכסו הצמחים את כל שטח הפרגולה. התוצאה יפהפייה – אזור סגור ומוצל, מוקף כולו בצמחים ובירק אשר מעניקים תחושה של סוכה בטבע. פרגולות עם צמחייה מעניקות הצללה מרובה יותר מאשר פרגולות רגילות, והן מעניקות גם ריח מיוחד ויופי עוצר נשימה.

חברת דקוליין הצללות היא חברה אשר מתמחה בייצור פרגולות מכל הסוגים ובהתאמה אישית.

בחברת דקוליין הצללות תוכלו למצוא פרגולות עץ יפהפיות אשר מתאימות במיוחד ליצירת בסיס לצמחים מטפסים. בדקוליין הצללות תוכלו למצוא מידע וסיוע רב על הצמחים המתאימים לפרגולות כאלה ועל הדרכים לטיפול נכון בהם, וכמובן, תוכלו לבחור בפרגולה אשר תתאים בצורה המושלמת לחצר או למרפסת שלכם. בדקוליין הצללות לא מייצרים פרגולות על גבי פס ייצור אחיד – כל לקוח מקבל פרגולה בעיצוב ובהתאמה אישיים בהתאם לצרכים הספציפיים שלו ולהעדפות האישיות שלו, כדי שהתוצאה תהיה מושלמת.