פרגולות עץ מכוסות בצמחים

פרגולות עץ מכוסות לגמרי עם צמחים והוא בטוח להיות במקום אהוב. מסך החיים של צמחים יגנו עליכם מפני השמש והרוח, ועיניים סקרניות, בעוד המבנה מספק לך את הקישור הרמוני ואטרקטיבי בין אזורים שונים של הגן בימים חמים, הצמחים נותנים צל. כשהשמש רק חלקית חודר את העלווה, פרגולה יהיה מלא אור והצל. כאשר מדובר בבחירת צמחים עבור פרגולה, אתה יכול לתת לדמיון שלך לרוץ מהומות. מגוון גדול של צמחים ניתן לאמן לאורך המסגרת.

מיקום פרגולות עץ  לא צריך בדרך כלל לעמוד בפני עצמו בגינה, אבל צריך ליצור קשר בין מעשה ידי אדם תכונות שונות.

ניתן להשתמש בפרגולות להצטרף המרפסת לבית, לקשר פינת ישיבה, אל הבית, או לחלק את גן הפרחים של גן הירק. לתת כמו בצל עד כמה שניתן, פרגולה יש למקם פועל מצפון לדרום.פרגולות עם שני או יותר של קורות הפסים (קורות שהולכים על פני הקורות, ויצרו תמיכה "גג" ירוק של פרגולות לגדול ב) יוצר מסדרון מכוסה. זה יכול להיות גדול מספיק כדי להכיל פינות ישיבה, כמו גם ביצוע הפונקציה המקורית כתמיכה עבור מטפסים צמחים או גפנים.

 פרגולות עץ עם קבוצה אחת בלבד של קורות זקופים המוט דומה המשקוף ויוצר קשת פורח. 

פרגולות עץ הוא החומר המתאים ביותר לשימוש עם צמחים. אתה יכול לבנות פרגולה מתוך יומנים או מנוסר, עץ וקורות או קרשים. בעת תכנון פרגולה, לזכור את סוג הצמח אתה רוצה לגדול לאורכו. הגפן כמו ויסטריה, למשל, גדל להיות כבד מאוד, כך שאתה לא צריך מבנה יציב בנוי מחומרים קשים לתמוך בה

כמו העץ יהיה חשוף הרוח במזג אוויר גשום, הוא חייב להיות מוגן עם כתם או צבע. יישום אחד או כמה שכבות של עץ משמר מגן על העץ מפני רטיבות ומזיקים. יש להיזהר שלא להשתמש חומרים משמרים שהם רעילים לצמחים, כגון קריאוסוט. כמו גם עץ, אתה צריך חיזוקים מברזל מגולוון להצטרף מבנה יחד, ובמקרים מסוימים, לעיגון קורות לקיר. אבן טבעית או בטון מתאים ליסודות.

קורות העץ בענף הדקים או פרגולות יש לצרף הקפואות ולחות עמידים יסודות. על מנת להגן על העץ מפני ריקבון, זקוף כל צריך להיות ממוקם על בורג פלדה או מוכנס ברגל פלדה, כך שהוא מנקה את הרצפה של לפחות 5 ס"מ.