הכל על חדרי שמש וזכוכית

חדרי שמש / זכוכית- מה זה אומר: חדרי שמש / זכוכית הם חדרים שהקירות שלהם עשויים מחומר שקוף כל שהוא והרבה פעמים מזכוכית ממש, פרט לרצפה שלרוב מחופה בדק או ריצוף אחר כל שהוא . התקרה משתנה בהתאם למידת ההשקעה האפשרית וכן הצורך של הלקוח ויכולה להיות מזכוכית או חומר שקוף וגם חומר אחר. בכל מקרה, חדרי שמש נקראים כך משום שהם שקופים לחלוטין ולכן נותנים תחושה כאילו הנוכחים בהם נמצאים בחוץ לגמרי. בכל אופן, מכיוון שכן מדובר בחדר סגור, הנוכחים בחדר שכולו שקוף יכולים ליהנות ממזגן ושאר פינוקים בלי בעיה.

חדרי שמש / זכוכית- איפה עושים בהם שימוש?:

חשוב להבין, לא בונים חדרי שמש / זכוכית בתוך הבית ממש. זאת אומרת, בתוך הבית שלכם לא תעשו קירות שקופים או עשויי זכוכית. אולם, מרפסת הצמודה לכם לדירה יכולה בקלות להפוך לחדר שמש. כמו כן, אם יש לכם בית פרטי או בית עם יציאה לגג הפתוח, ניתן להרחיב את שטחו של הבית על ידי הוספה של מרפסת שמש וזאת בלי צורך באישורי עירייה ברוב המקרים. חדרי שמש מתאימים גם עבור מסעדות להרחבת שטח הישיבה אל החוץ ושאר אולמות אירועים וניתן לשלב אותם על פי הצרכים וראות העיניים במקרים רבים.

למה כדאי להקים חדרי שמש / זכוכית?:

התמריץ מעיקרי להקמת חדרי שמש / זכוכית הינה בדרך כלל העובדה שמדובר בהרחבה וניצול של שטחים פנויים נוספים. לרוב, השימוש שנעשה בחדר שמש לעומת מרפסת אחרת הוא תדיר פי כמה וכמה. כך, חדר שמש יכול לשמש כחדר נוסף לכל דבר, חדר עם טוויסט שמיוחד רק לו ובהחלט עושה את הבית למוצלח ומפנק יותר.

ההקמה של חדרי שמש /זכוכית- מי עושה את זה?:

הקמה של חדרי שמש / זכוכית מחייבת יד מקצועית מאד. יש להחליט האם ניתן לשלב חדרים שכאלה באזור המבוקש ואף לחשוב על היתרונות הנוספים החשובים כגון תוספת הביטחון שהתקן כזה יאפשר לאלו שעושים בו שימוש וכן מידת סיכול היכולת של גורם לא רצוי לפרוץ את חדר השמש ולחדור למבנה וכך הלאה. כמו כן, חשוב להיעזר בבעלי מקצוע מיומנים לצורך ההתקנה והנלווה בתוך חדרי השמש. מכל מקום כמו בכל התקנה בה יש מימד בטיחותי, יש צורך לדעת לעשות זאת נכון.

חברת דקוליין הצללות מתמחה בייצור חדרי שמש וסגירת מרפסות מכל הסוגים, בהתאמה אישית. בחברת דקוליין הצללות תוכלו למצוא פתרונות מתאימים לחדרי שמש / זכוכית במיוחד עבורכם. בדקוליין הצללות תוכלו למצוא מידע וסיוע רב בבחירת חדר השמש / זכוכית האופטימלי והנכון וכמובן תוכלו לבחור במבנה אשר יתאים בצורה המושלמת לשטח שלכם. בדקוליין הצללות לא מייצרים פתרונות על גבי פס ייצור אחיד – כל לקוח מקבל את המוצר בעיצוב ובהתאמה אישית בהתאם לצרכים הספציפיים שלו ולהעדפות האישיות, כדי שהתוצאה תהינה מושלמת.