מהם גגות הזזה?

גגות הזזה נועדו כדי לאפשר "להיות עם ולהרגיש בלי" כלומר עם גג או בלי גג בהתאם לרצון ולצרכים המשתנים. למשל, אם יש לכם בבית מרפסת או פטיו שאתם מעוניינים לסגור מדי פעם לחדר ממש, גגות הזזה יכולים להיות הפתרון המתאים. אם יש לכם חנות או משרד כל שהוא ואתם מעוניינים שהוא ישרת אתכם בדרכים שונות, גגות הזזה הם פתרון מעולה. באופן כללי, הבונוס של גגות הזזה הוא זה שברגע אחד אתם יכולים להפוך שטח פתוח לעוד חלק מקורה בבית שניתן לעשות בו שימוש וזה קורה ברגע אחד אם יש לכם גגות הזזה.

גגות הזזה- חשיבות המנגנון:

המנגנון של גגות הזזה חשוב ביותר. רק אם מנגנון איכותי לגגות ההזזה שלכם אתם תוכלו לעשות בהם שימוש ראוי. בלי מנגנון איכותי, גגות הזזה יהפכו לגגות מקובעים שאינם יכולים להתקדם אחורה או קדימה. אם לא תוכלו לבצע זאת בקלות ואז אולי לא תבצעו את ההזזה בכלל. אולם, אם יש מנגנון קל לתפעול, משומן ואיכותי, כל שעליכם לעשות בדרך כלל הוא צעד אחד שיקבע אם אתם עם גג או בלי גג. לכן, הבסיס בבחירת גגות הזזה הוא בחירה במנגנון איכותי.

הצללה של גגות הזזה:

בדרך כלל, גגות הזזה יכולים גם לתת הצללה מסוימת. לעיתים, לא מדובר בסגירה הרמטית כמו של תקרה ממש אלא בהזזה אפשרית של חלק שמאפשר קירוי לאזור מסוים. לצורך התאמה של גגות הזזה, יש להיות בטוחים האם אתם בוחרים בהתקן שישמש אתכם כגג ממש, כזה שיחסום כל טיפת גשם וניתן יהיה לגור תחתיו אם תהיו מעוניינים בכך, או שאולי אתם מחפשים פתרון פשוט יותר ולצורך הצללה בלבד. אז ניתן להיעזר בהתקנים אחרים מסוג פחות משוכלל ואולי למצוא תחליפי הצללה אחרים.

גגות הזזה- כמה זה עולה?:

המחיר של גגות הזזה מושפע מאיכות ותחכום המערכת שתבחרו ומפרט המרכיב אותה . ישנו כמובן גם מחיר נוסף עבור התקנה והובלה. כשאתם מחליטים על גגות הזזה, חשוב להיות מודעים למחיר הכולל שצריך לשלם עבור המוצר וגם ההתקנה ולא להתפתות למציאה שאולי תעלה לכם יותר בעתיד בעקבות כך.

חברת "דקוליין הצללות" מתמחה בייצור והתקנה של מערכות גגות הזזה מכל הסוגים, בהתאמה אישית. בחברת דקוליין הצללות תוכלו למצוא פתרונות מתאימים במיוחד עבורכם. בדקוליין הצללות תוכלו למצוא מידע וסיוע רב בבחירת גג ההזה האופטימלי והנכון וכמובן שתוכלו להיות בטוחים כי יתאים בצורה המושלמת לנתוני השטח שלכם. בדקוליין הצללות לא מייצרים פתרונות על גבי פס ייצור אחיד – כל לקוח מקבל את המוצר בעיצוב ובהתאמה אישית בהתאם לצרכים הספציפיים שלו ולהעדפות האישיות, כדי שהתוצאה תהינה מושלמת