מפרשי הצללה ורשתות הצללה

אתם עשויים להיות לא מודעים לחשיבות הרבה שיש לאותם מפרשי ורשתות הצללה שמוקמים בגנים ציבוריים, פארקים ועוד. למעשה, לא ניתן להפריד את התפקיד החשוב של מפרשי ורשתות הצללה מאיכות החיים שהם מאפשרים לנו. למשל, באקלים הישראלי, שורר חום בלתי נסבל וקרינה מזיקה רוב השנה בעיקר בקיץ ובמשך חודשי החופש הגדול. לולא הצבתם של מפרשים ורשתות לצורך הצללה של גנים ציבוריים, פארקים מגרשי משחקים וכדומה, כל אלו היו נותרים ללא שימוש כלל. מתקני ילדים שאינם מוגנים מתחת לרשת הצללה כלשהיא, עשויים להיות חשופים לחלוטין לשמש ולנזקים שהיא מביאה איתה. כמו כן, הם עשויים להתחמם עד לרמה בה ילד אינו יכול לגעת בהם. לכן, מפרשי ורשתות הצללה הם צורך ממשי במקומות מסוימים ויש להיות ערים לכך.

מפרשי הצללה

איך נראים מפרשים ורשתות הצללה?

קיימים סוגים שונים של מפרשים של רשתות הצללה. לכן, לא ניתן לקבוע באופן חד משמעי כיצד ייראה מפרש מסוים או רשת מסוימת. בכל אופן, בדרך כלל מדובר בפריסה של מרכיב עשוי בד המיועד לכך או דמוי בד מתאים. המפרש או הרשת נמתחים ממוקד אחד למוקד שני או אפילו בין כמה מוקדים ויוצרים מראה של כיפה או חיפוי מסוים שפרוס על פני שטח כלשהוא. רוחבם של המפרשים ורשתות ההצללה נקבע על ידי רצון וצרכי הלקוח.

איך מעגנים מפרשי ורשתות הצללה?

כדי לפרוס רשת או מפרס הצללה, יש צורך לעגן אותם למוקדים מסוימים. למשל, אם אתם רוצים ליצור סככה מבד מסוים בגינה שלכם, אתם צריכים לעגון אותו על עמוד אחד ולמתוח עד לקשירה על עמוד נוסף. לצורך התקנה של מפרשי ורשתות הצללה, יש לפעול באופן דומה. אולם, לא תמיד ישנם "העצמים" המתאימים לצורך עיגון המפרש או הרשת ולכן, יש להוסיף התקן של עמודים שיספקו לכם אמצעי לצורך עיגון מערך ההצללה.

מפרש הצללה

דגשים בבחירת שירותי הצללה:

כאשר בוחרים באפשרות של מפרשים או רשתות לצורך הצללה יש לתת חשיבות הן לחומר ממנו עשויים המפרשים והרשתות והן לצורך העיגון שמוצעת לכם. החומר ממנו עשויי מפרש או רשת יקבע את מידת הצלחתו בהצללה וכן את מידת העמידות שלו. אולם, ללא עיגון נכון ואיכותי אתם עשויים לפספס את המטרה ואף לסכן את המשתמשים.

ייצור והתקנת פתרונות הצללה מכל הסוגים בהתאמה אישית בחברת דקוליין הצללות

רשתות ומפרשי צל אשר מתאימות במיוחד לשטח אותו תרצו לכסות. בדקוליין הצללות תוכלו למצוא מידע וסיוע רב על מפרשי ורשתות הצללה ועל הדרכים לטיפול נכון בהם, וכמובן, תוכלו לבחור בפתרון אשר יתאים בצורה המושלמת לחצר או לשטח שלכם.

בדקוליין הצללות לא מייצרים רשתות הצללה ומפרשי צל על גבי פס ייצור אחיד – כל לקוח מקבל מוצר בעיצוב ובהתאמה אישיים בהתאם לצרכים הספציפיים שלו ולהעדפות האישיות שלו, כדי שהתוצאה תהיה מושלמת.