סגירות מרפסות

סגירות מרפסות מגדילים לך את שטח הבית בפתרון הקמה מהיר ואיכותי

מרפסת היא חלק שנבנה לצורך חיבור הבית עם החוץ והנוף בתנאים . אולם, לא תמיד נוח לעשות שימוש במרפסת. למשל, אולי חשבתם שהמרפסת הביתית שלכם תשמש אתכם לצורך ארוחות משפחתיות ואתם מגלים עם הזמן עד כמה לא נוח המיקום שלה כאשר היא חשופה לשמש, לגשם, לרוח ולמיני מעופפים. לצורך שדרוג של מרפסות, ניתן להשקיע בפתרונות של סגירות מרפסות. מנגנונים כגון אלו עשויים להיות מוצלחים ביותר.

היתרונות של סגירות מרפסות:

אם בחרתם באפשרות של סגירת מרפסת קיימת בבית שלכם, אתם עשויים לקבל חדר נוסף ממש. זאת אומרת, אם עד עכשיו המרפסת שמשה אתכם בתדירות מסוימת, היא יכולה לשמש אתכם הרבה יותר כאשר היא מחוברת כחלק מהבית ומשמשת ממש כחדר. כאשר אתם עורכים סגירות מרפסות, ניתן לאחסן במרפסת דברים בלי בעיה. אם לפני זה חששתם מפני הנזקים של הגשם או השמש, עכשיו המרפסת סגורה ואפשר לשים בה דברים ככל העולם על רוחכם. עם זאת, למרות הסגירה של המרפסת, אתם עדיין יכולים ליהנות בה כמרפסת ולא כחדר.

אפשרויות עבור סגירות מרפסות:

ישנן אפשרויות רבות בהן אפשר להפוך מרפסת לחדר ששומר על צביון של מרפסת. לרוב, הדרך הטובה ביותר והאופציה הכי שימושית היא סגירה באמצעי שקוף כלשהוא. כך, למרות שסגרת את כל דפנות המרפסת, השארתם אותן שקופות וכך אלו שבפנים מרגישים שהם בחוץ למרות שהם בפנים. הרבה פעמים סגירה שקופה שכזו מקנה למרפסת את השם "מרפסת שמש" או "חדר שמש". מדובר בחוץ ופנים מעורבבים יחד. בהחלט אפשרות מעולה עבור אלו מכם שנהנים מהמרפסת אך רוצים למקסם את הערך שלה.

שימושים אפשריים במרפסת סגורה:

כשהמרפסת שלכם סגורה יש לה שימושים רבים אפשריים חדשים שלא היו אפשריים לפני זה. למשל, אם מקודם הייתם יכולים לשבת במרפסת בשעה מסוימת ביום, כאשר המרפסת שלכם היא מרפסת סגורה אפשר בקלות להפוך אותה לחדר משחקים, חדר מנוחה, חדר משפחה ואפילו חדר טלוויזיה. מרפסת שמש יכולה להיות מעוצבת באופן מיוחד וכך אתם אפילו משדרגים את תפקידה.

הזמינו מהמומחים סגירות מרפסות – דקוליין הצללות היא חברה אשר מתמחה בייצור סגירת מרפסות מכל הסוגים, בהתאמה אישית. בחברת דקוליין הצללות תוכלו למצוא פתרונות לסגירת מרפסת אשר מתאימות במיוחד עבורכם. בדקוליין הצללות תוכלו למצוא מידע וסיוע רב בבחירת סגירת המרפסת האופטימלית והנכונה וכמובן תוכלו לבחור בסגירה אשר תתאים בצורה המושלמת למרפסת שלכם. בדקוליין הצללות לא מייצרים סגירות מרפסת על גבי פס ייצור אחיד – כל לקוח מקבל סגירה בעיצוב ובהתאמה אישיים בהתאם לצרכים הספציפיים שלו ולהעדפות האישיות שלו, כדי שהתוצאה תהיה מושלמת.