סגירות חורף


סגירות חורף דקו-ליין הצללות לחברה מגוון פתרונות ל"סגירות חורף" לעסקים "סגירת חורף" לבתי קפה ולמסעדות. ישנם גם פתרונות מעוצבים ומקוריים לחדרי זכוכית או חדר שמש לבתים פרטיים ולבנייה בבתים משותפים. סגירות חורף מהווים את אחד מתחומי ההתמחות של חברת דקו-ליין, המבצעת מאות סגירות חורף בשנה עבור לקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ. יתרונה הגדול של חברת דקו-ליין הוא בניסיון שיש לה בתחום, שכולל הקמת סגירות חוץ במאות בתי עסק ובתי פרטיים ברחבי הארץ. מומחי החברה מגיעים לכל בית או עסק המבקש לקראת החורף ו"תופרים" עבורו סגירה ייחודית על פי צרכיו.

סגירת חורף כיצד זה עובד?

סגירת חורף בנויה מקונסטרוקציה פלדה, אלומיניום ו/או עץ בעובי ובגדלים שונים, על פי השטח והגודל המבוקש. פרופילי הפלדה מחוברים בריתוך וליטוש מקצועי ונצבעים בצבעי אל חלד איכותיים. הפתח בין פרופילי הפלדה מכוסים בשימשונית מרושתת ברשת פוליאסטר לחיזוק היריעה. בשימשונית עצמה ניתן לשלב פתחים (חלונות / דלתות) על פי צרכי ודרישת הלקוח.

סגירת חורף לבית קפה / מסעדה: סגירות החורף הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים בעיקר בבתי קפה, שכן הם נותנים את התחושה של לשבת בפנים כשלמעשה הלקוח יושב בחוץ. הסגירות הן הרמטיות והלקוח אינו מרגיש בקור בחוץ ונהנה מהבילוי כאילו ישב בתוך בית הקפה . סגירות חורף אלו פופולאריות גם לבתי פרטיים, בהן נעשית לרוב סגירה לגינה (או לחלק ממנה). הסגירות מספקות הגנה מפני רוח וגשם והן עמידות גם בפני מזג אוויר הסוער. תחום סגירות חורף האו תחום יצירתי במיוחד וכל בקשה עומדת בפני עצמה כיוון שלכל אחד דרישה ייחודית משלו וסגירה בגודל המתאים רק לו. ייחודה של דקוליין, מעבר לניסיון רב השנים שלה בתחום הוא גם ב"תפירה" של פיתרון ייחודי לכל לקוח ולקוח.

סגירת חורף לעסק: מתי להזמין? עוד יתרון של סגירות חורף בד הוא בעובדה כי מחירה אינה יקר וזאת, בניגוד לסגירות אחרות (סגירות אלומיניום למשל). במחיר שווה לכל נפש ביכולתך לסגור את השטח הפתוח של המסעדה שלך ולהשאיר את מתח הרווחים גבוה כמו בקיץ. מכיוון שהביקוש גבוה, בעיקר בחודשים שלפני החורף, רצוי להזמין סגירת חורף מראש. כך תקטין את הסיכוי שהגשם יתפוס את לקוחותיך ותוכל להבטיח שהרווחים יישארו כפי שהיו בקיץ.

חדרי זכוכית ושמש לכל מטרה: חדר זכוכית של חברת דקו ליין הצללות המספקת ומתקינה מערכות בניה הכוללות פנלים מבודדים בחפוי אלומיניום ובניית חדרי זכוכית, בשילוב מסגרות אלומיניום וחלונות זכוכית במיגוון רחב של צבעים. מוצר זה מספק פתרון בנייה מהיר, איכותי, יעיל וחסכוני בעלויות ההקמה של חדרי זכוכית חדרי שמש או סגירות מרפסת.

חדר זכוכית

חדרי זכוכית

לדקו-ליין הצללות פתרונות מעוצבים ומקוריים לחדרי זכוכית או חדר שמש לבתים פרטיים ולבנייה בבתים משותפים וגם

סגירות חורף בדים

סגירות בדים

יתרונם של סגירות חורף בבד הוא בעובדה כי מחירה אינה יקר , לאומת סוגי סגירות אחרות

movingRoofs

גגות הזזה מתקפלים

גגות הזזה חשמליים או מתקפלים הנם פתרון עיצובי מרהיב המכניס את השמיים פנימה . גגות אלו

מחיצות מזכוכית

דלתות ומחיצות זכוכית

סגירות החורף הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים בעיקר בבתי קפה, שכן הם נותנים את התחושה של לשבת