גגות הזזה מתקפלים


גגות הזזה – Tol-Tec מערכת גגות הזזה חשמליים וידניים מרהיבים המכניסים את השמיים אליך הביתה. גגות אלו מתאימים לסגירת פרגולות, מרפסות, בריכות, חדרי שמש, בתים פרטיים או בעסקים. גגות הזזה מאפשרים פתיחה של 66% או 75% משטח הגג בהתאם לבחירת הלקוח. שלד הגג עשוי משדות אלומיניום משולבים בזכוכית,פוליגל או פנלית מבודדת. ניתן להזמין את האלומניום בכל גווני ה – Rel. ניתן להזמין גגות קבועים המשלמים את העיצוב של החלל וניתן לשלב בצדדים ובחזית מגוון מסכים מתקפלים (חשמליים / ידניים / שקופים / אטומים) או עם מערכת Panoramica מזכוכית היוצרים חדר סגור מרהיב ביופיו

אנו ב דקו-ליין הצללות יודעים כי רבים מלקוחותינו ממשיכים ללוות אותנו לשנים רבות גם לאחר רכישת מוצר מאיתנו מפני שאצלנו השירות המקצועיות אשר מוענק ללקוח לאורך תהליך הרכישה והספקת המוצר ולאחריו נמצא במקום הראשון. צלצלו עוד היום.

גגות מתקפלים. דקו ליין מציגה בפניכם את מערכת Gennius מתאימה לגג או מרפסת בבתים פרטיים, בתי קפה, מסעדות, בתי מלון ואולמות אירועים. מערכת Gennius נותנת פתרון מושלם ומרהיב לקירוי וסגירת כל חלל שהוא בהתאם לעונות השנה. ניתן לקבל ולפתוח את כנפי המערכת בימים חמים ושטופי שמש ולסגור הרמטית בגשם והכל בלחיצת כפתור.

יתרונות מערכת Gennius:
עמידה בכל תנאי מזג האויר כולל רוחות וגשמים חזקים,
מתאימה לקירוי שטחים גדולים של עד כ-100 מ"ר כיחידה אחת. אורך מקסימלי: 13.5 מ' פתיחה מקסימלית: עד 8 מ'
מערכת שינוע יחודית העשוית מרצועות עמידות בשמש ובגשם
הפרופילים והפירזול עשויים מאלומניום ומינרוסטה, ללא חשש לחלודה בחיבורים
כיסוי ה – Gennius עשוי מבד פיויסי האטום למים ואויר. כמו כן הינו חסין לאש ובעל אישור מעכב בעירה מטעם מכון התקנים הישראלי
(אישור הכרחי ע"י כיבוי אש במוסדות ציבוריים)