סגירות בדים


לחברת דקוליין הצללות מגוון פתרונות מעוצבים ומקוריים ל-"סגירת חורף בבדים" לבתי קפה ולמסעדות העשויים מבד.
יתרונה של סגירות החורף מבד הוא בעובדה כי המחיר אינו יקר לעומת לסגירות אחרות (סגירות אלומיניום למשל). במחיר שהוא שווה לכל נפש ביכולתך לסגור את השטח הפתוח של העסק, בית קפה או מסעדה, ולהשאיר את מתח הרווחים גבוה כמו בקיץ. מכיוון שהביקוש גבוה, בעיקר בחודשים שלפני החורף, רצוי להזמין סגירת חורף מראש. כך תקטין את הסיכוי שהגשם יתפוס אותך ואת לקוחותיך לא מוכנים ותוכל להבטיח שהרווחים יישארו כפי שהיו בקיץ. יועצי החברה מגיעים לכל עסק המבקש להערך לקראת החורף ו"תופרים" עבורו סגירה ייחודית על פי צרכיו.

לחברת דקוליין הצללות מגוון רחב של פתרונות ל"סגירות חורף" בבד לעסקים, לבתי קפה ולמסעדות.

  • מה הן סגירות חורף?: סגירות חורף הן שם כולל למגוון רחב מאד של התקנים בהם נעשה שימוש לצורך הגנה מפני פגעי החורף. בעונת החורף ולאורך תקופה זו בשנה, משתנה מזג האוויר ולעיתים בקיצוניות. הימים עשויים להיות מלווים בסופות רעמים וברקים, רוחות ובעיקר גשמים חזקים. עבור רבים מדובר בתופעות לוואי של החורף שלא מפריעות. אולם, במקרים בהם רוצים לעשות שימוש באזורים שעד עכשיו שימשו אתכם בימי הקיץ כאשר הם פתוחים לחלוטין, עשוי להיווצר מצב לא נוח. למשל, אם הייתם רגילים לשבת במרפסת הביתית שלכם ובקפה השכונתי לארוחה קיצית ונעימה, ללא סגירת חורף מסוג כל שהוא, שימוש זה במרפסת יהיה לא אפשרי בחורף.
  • סגירות חורף מבדים- יש דבר כזה?: ובכן, בהרבה מאד מקרים נהוג לחשוב על סגירות חורף ככאלה שנבנות בעזרת חומרים קשיחים שונים שיכולים לסייע להתמודד עם תנאי מזג האוויר. למשל מבני זכוכית, אלומיניום או מתכת ועוד. אולם ישנם אפשרויות נוספות ופשוטות יותר אך בהחלט אפשריות של סגירות חורף בבדים. בדרך כלל בדים מתקשרים לחומרים שמאפשרים חדירת מים וכדומה. לכן, מפתיע למצוא את סגירות חורף בבדים ברשימת של אפשרויות לסגירות חורף. בכל אופן, מדובר בבדים אטומים למים ובאפשרות הפותרת בעיה עבור עסקים ואנשים רבים.
  • הבד הנכון: אם בוחרים בבדים הנכונים, סגירות חורף בבדים הופכות להיות בהחלט אפשריות וחלופה נאותה לסגירה בחומרים קשיחים. אם תבחרו למשל בדים דקים לא אטומים ולא איכותיים, סגירות החורף לא תעשנה לכם את העבודה כראוי. אולם, אם תבחרו בבדים האיכותיים והחזקים אשר נועדו לכך אשר מציעות החברות השונות וכן בהתקנים ואביזרים המתאימים, סגירות החורף בבדים תנצחנה את תנאי החורף ולא להיפך. לכן, הצעד הבסיסי ביותר וההתחלתי ביותר שיש לעשות הוא לבחור בבדים עם רמת בידוד מרבית ועמידות מרבית ומשמעותית לגשם.

למה כדאי לעשות שימוש באפשרות של סגירות חורף בבדים?:

סגירות חורף בבדים עשויות להישמע לא כדאיות כלל בשל החוסר בבידוד שיכול לנבוע משימוש בבדים. אולם, לכל אותן סגירות חורף בבדים יש גם יתרון גדול. יתרון זה הוא קלות השימוש בהתקן. במקום להרכיב משהו מסובך ומסורבל מאד, העבודה עם בדים היא קלה ופשוטה וללא ספק נותנת לכם את השירות הנכון בזמן קצר. לכן, גם את צריך לבחור היטב עשו זאת ותיהנו מדרך מצוינת להתמודד עם החורף.

חברת "דקוליין הצללות" מתמחה בייצור סגירות חורף מבדים ומכל הסוגים, בהתאמה אישית.

בדקוליין הצללות תוכלו למצוא פתרונות מתאימים לסגירות חורף במיוחד עבורכם. בדקוליין הצללות תוכלו למצוא מידע וסיוע רב בבחירת הסגירה וסוגי הבד האופטימליים והנכונים וכמובן תוכלו לבחור בסוג אשר יתאים בצורה המושלמת לשטח שלכם. בדקוליין הצללות לא מייצרים פתרונות על גבי פס ייצור אחיד – כל לקוח מקבל את המוצר בעיצוב ובהתאמה אישית בהתאם לצרכים הספציפיים שלו ולהעדפות האישיות, כדי שהתוצאה תהינה מושלמת