על החברה

דקו-ליין הצללות" הינה אחת מהחברות המובילות והוותיקות בארץ בתחום פתרונות הצללה, כיסוי וחיפוי בדק, פרגולות, סוככי שמש, חדרי זכוכית וסגירות חורף. חברתנו מעסיקה את מיטב המומחים בתחום, בעלי ידע וניסיון מוכח בתכנון וביצוע פרוייקטים גדולים ומורכבים אצל לקוחות פרטיים ומוסדיים. הידע שנצבר בחברה בשנות העבודה הרבות בארץ ובחו"ל עומד יעזור גם לכם להפוך כל חלום שלכם למציאות.אנו מתמחים בישום פתרונות הצללה ממיטב היצרנים בעולם, הידע והניסיון הרב אשר נצבר בחברה בשנות פעילותה הרבות בארץ מאפשר לנו להגשים לך כל חלום.

עבודות עץ והצללה זו המומחיות שלנו בתחום ההצללה אנו בחברת דקוליין מספקים פתרונות רחבים הכוללים התקנת סוככים במגוון סוגים, בניית פרגולות עץ ומתכת איכותיות, סגירות חורף וחדרי שמש ללקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקים.דקו ליין מבצעת עבודות עץ מושלמות שמוכיחות כל פעם מחדש שחלומות מתגשמים, דקים במבחר סוגי עץ כגון: איפאה, דק עורן, טיק ודקים סינטטים, אדניות לצמחייה, מדרגות ושבילים מעץ, במות עליה ודברים מיוחדים שאנו מכינים להזמנת הלקוח.

חברת "דקו-ליין הצללות" בהנהלת זוהר רפאלוביץ מובילה את הענף ההצללה והעיצוב בעץ לגינה בישראל מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים ומבצעת התקנה עם אחריות.

השרותים שלנו

  • התקנת כל סוגי הסוככים - תכנון , ייצור והתקנה של סוככי זרועות סוככי קסטה, סוככי חלון, סוככי מסילות וסוככים קבועים ומגוון רחב של פתרונות הצללה עבור לקוחות פרטיים ולקוחות מוסדיים.
  • חייגו לדקוליין הצללות 1700-550-543סגירות החורף – סגירות חורף הן תחום פעילות בו לחברת דקו-ליין הצללות ידע וניסיון רב. מדי שנה מבצעת החברה סגירות חורף בעשרות מקומות בארץ, בתי קפה מסעדות לפרטיים ומסחריים כאחד. יתרונה הגדול של "דקו-ליין הצללות" הוא בניסיון הרב שנצבר לה בתחום, שכולל הקמת סגירות חוץ במאות בתי עסק ובתי פרטיים ברחבי הארץ. מומחי החברה המגיעים לכל בית או עסק המבקש סגירה לקראת החורף ו"תופרים" עבורו סגירה ייחודית על פי בקשתו.
  • עיצוב בעץ – חברתנו ממתמחה בפרויקטים בהם יש צורך בשילוב מקצועי של מספר אלמנטים בתחום עיצוב בעץ כמו אדניות מעץ, גדרות מעץ ריהוט גן מעץ ושילובם יחד עם רצפות דק בבית ומחוצה לו וחיפוי קירות בעץ.
  • פרגולות – החברה עוסקת מזה שנים בתכנון וייצור פרגולות עבור לקוחות פרטיים ולקוחות מוסדיים. אנו מתמחים בבנייה ועיצוב פרגולות תוך תכנון והתאמת הפרגולה לצרכי המזמין. אנו עוסקים בבניית פרגולות כבר למעלה מעשור ומובילה את השוק תוך עיצוב וייצור דגמי פרגולות ייחודים העשויים מעץ, מאלומיניום , ממתכת וממתכת בשילוב עץ.
  • דקים - בניית והנחת דקים היא עבודה הדורשת ניסיון רב ומקצועיות – נושאים החרוטים על דגלה של חברת דקוליין הצללות. איכות הדק נקבעת בהתאם לסוג העץ בו ובעיקר על פי המקצועיות ורמת הניסיון של המתקין. 

גם ההפקה של תוכנית הריאליטי הפופולארית "האח הגדול", מצאה בחברת דקו-ליין הצללות שותף לביצוע ברמה גבוהה של מגוון עבודות העץ, בניית דק ופרגולות בבית האח הגדול, בפנים ומחוצה לו והתוצאה המרהיבה זכתה לשבחים רבים.